Šunys prisiriša prie žmonių visam gyvenimui. Tai visi puikia žino. Štai kodėl šuns, vardu Jorge, istorija yra tokia jaudinanti!

Jorge dingo be žinios prieš trejus metus Sakartvelo sostinėje Tblisyje. Jo savininkas ponas Berejiani visur savo augintinio ieškojo. Jis taip pat paprašė visų savo draugų ir kaimynų pagalbos. Nors nuo mylimo šuns dingimo praėjo nemažai laiko, Berejiani nenustojo jo ieškoti.

Pagaliau jis gavo ilgai lauktos informacijos! Vienas iš miesto centre dirbančių darbuotojų, kuris žinojo, kad Berejiani ieško savo šuns, gatvėje pamatė gyvūną, atitinkantį Jorge apibūdinimą. Tiesa, miesto darbuotojai šunį pažymėjo kaip benamį, bet jis vis tiek apie jį informavo Berejiani, kuris atvyko patikrinti, ar tai ne Jorge.

Paaiškėjo, kad tai iš tiesų buvo Jorge!

Šiame vaizdo įraše galite pamatyti, kaip sureagavo šuo, kuris savo šeimininko nematė trejus metus! Ar kas nors dar gali būti gražiau, kaip kad šis benamis šuo pagaliau surado savo mylimą šeimininką?

Komentarai:

Griežtai draudžiama Zinoti.lt portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Zinoti.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Zinoti.lt šaltinį. Ši informacija yra Zinoti.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu [email protected].