Katė paskutines savo gyvenimo dienas praleidžia besidžiaugdama su savo šeimininke. Neseniai moteris rado savo katę, kuri dingo prieš 17 metų. Šį susitikimą pagreitino po gyvūno oda esanti mikroschema. 2004 metais veterinarijos gydytoja Karla Holz išgyveno tikrą košmarą, kai jai persikėlus gyventi į Hamburgą dingo jos katė Tilly. Savo kailinio gyvūnėlio jai niekur nepavyko rasti, tačiau jos šeimininkė nuolat papildydavo svarbiausią informaciją esančią gyvūno mikroschemoje.

REKLAMA

Kovo 8 dieną Karla sulaukė skambučio iš „SSPCA“. Telefonu jos paklausė, ar ji žino katę, vardu Tilly. Apstulbusi moteris pareiškė, kad tai jos augintinė, kuri jau daugelį metų buvo dingusi.

REKLAMA

„Tai buvo labai keistas jausmas (…) Mano pasaulis iš tiesų apsivertė aukštyn kojomis, bet tik gerąja prasme“, – sakė 39 metų moteris. Katė buvo rasta toje vietovėje, kurioje ir dingo prieš 17 metų. Jos šeimininkė buvo surasta pagal mikroschemą. Į „SSPCA“ kreipėsi sunerimusi moteris, kuri aptiko sunkios būklės katę. Su šeimininke susitikusi Tilly buvo nuvežta į gyvūnų ligoninę. Katė, kuriai netrukus sueis 20 metų, serga šlapimo pūslės vėžiu.

REKLAMA

Šiandien Tilly paskutines dienas leidžia paliatyviosios slaugos skyriuje. Karla tikisi parsivežti ją namo, kad jos galėtų praleisti šį laiką kartu: „Aš jos nepaliksiu. Klinikos personalas labai maloniai elgiasi su Tilly (…) Ji labai lepinama“. Deja, katės sveikata negerėja: „Svarbiausia, kad ji dabar saugi ir kad veterinarai ja nepaprastai rūpinasi. Žinau, kad rezultatas nebus labai geras, bet aš tiesiog noriu, kad jai būtų patogu praleisti paskutines dienas su manimi“.

REKLAMA

Komentarai:

Griežtai draudžiama Zinoti.lt portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Zinoti.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Zinoti.lt šaltinį. Ši informacija yra Zinoti.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu [email protected].