Tie, kurie palieka savo šunis prieglaudose, turėtų pamatyti šią nuotrauką! Praėjusį mėnesį Atlantos augintinių prieglaudos darbuotojai nufotografavo dvi kalytes – Kalą ir Keirą.

REKLAMA

Ši nuotrauka turėjo padėti šunims rasti naujus namus. Ar pastebite baimę ir beviltiškumą šių šunų akyse? Prieglaudose atsidūrę gyvūnai patiria didelį stresą ir nesupranta, kas ką tik įvyko. Maža to, jie baiminasi, kad kiekviena diena gali būti paskutinė.

Laimei, šiems dviem šunims pavyko rasti naujus namus ir mylinčius šeimininkus.

Moterys, kurios nusprendė šias kalytes „įsišuninti“, gyvena tame pačiame name, todėl likimo draugės nebuvo atskirtos.

REKLAMA

Ar galite patikėti, kad jei ne ši nuotrauka, Kala ir Keira netrukus būtų užmigdytos? Laimei, šiandien internetas leidžia kur kas paprasčiau plisti informacijai, todėl šunys gali greičiau susirasti naujus namus ir išvengti beprasmiškos mirties.

Tikimės, kad ateityje nė vienam šuniui neteks savo dienų leisti prieglaudoje, tačiau atminkite: kartais reikia visai nedaug – tiesiog pasidalinti prieglaudų paskelbtomis nuotraukomis!

REKLAMA

Šuo prieglaudoje taip norėjo rasti šeimininką, kad tiesė leteną visiems!

Šuo prieglaudoje taip norėjo rasti šeimininką, kad tiesė leteną visiems!

Gyvūnų prieglaudos, be abejo, yra geras dalykas, ir ačiū tiems, kurie jas kuria. Tačiau dažnai atsitinka, kad augintinių gyvenimo sąlygos ten nėra pačios geriausios, o šuo paimtas iš prieglaudos neretai stokoja meilės ir prisirišimo.

REKLAMA

Daugelis gyvūnų prieglaudoje tiesiog tyliai laukia tos labai laimingos dienos, kai jie pagaliau bus išvežti į naujus namus. Yra tokių šunų, kurie iš visų jėgų stengiasi pritraukti žmonių dėmesį, taip padidindami galimybes susirasti naują savininką.

Šuo

REKLAMA

Ray yra šuo, padaręs viską, kas įmanoma, dėl savo laimės. Daugiau nei metus jis gyveno prieglaudoje. Per tą laiką jis nepraleido nei vieno lankytojo, jis visiems tiesė leteną. Jis pateko į prieglaudą dėl savininko, kuris baugino gyvūną, žiaurumo ir tada jį visiškai išmetė į gatvę. Vis dėlto Ray, nepaisydamas visko, neprarado pasitikėjimo žmonėmis ir stengėsi pasiekti kiekvieną lankytoją, nes jam reikėjo prisilietimų, glamonių ir meilės.

REKLAMA

Likimas apdovanojo šunį už neįtikėtiną atkaklumą: vyras Jerome ėjo pro gyvūno aptvarą. Šuo, kaip visada, ištiesė leteną ir pažvelgė į vyro akis. Jerome’as iš karto suprato, kad be Ray namo jis negrįš. Dabar jie yra geriausi draugai, o šuo yra visavertis šeimos narys.

Šuo

REKLAMA

Anot vyro, jis nesupranta, kaip galima praeiti pro šį mielą ir ištikimą šunį?

Šuo letena slėpė snukį. Jį radę gelbėtojai liko šokiruoti

Šuo letena slėpė snukį. Jį radę gelbėtojai liko šokiruoti

REKLAMA

Sakoma, kad šuo yra geriausias žmogaus draugas. Šie gyvūnai labai prisiriša prie savo šeimininkų ir nuoširdžiai juos myli iš visos širdies. Todėl išvysti paliktą ir apleistą augintinį yra labai skaudu.

Kai kurie žmonės elgiasi taip, lyg neturėtų jausmų, jei pasmerkia savo augintinį tokiam likimui. Laimei, yra ir tokių, kurie padeda benamiams gyvūnams. Savanoriai užsiima apleistų šunų paieška ir profesionalia pagalba nuskriaustiems gyvūnams. Vėliau jie ieško naujų, mylinčių namų išgelbėtiems keturkojams. Savo darbe jie matė ne vieną baisų dalyką: išvargusius, nešvarius, sužeistus ir sergančius gyvūnus. Tačiau vienas įvykis juos ypač sukrėtė.

REKLAMA

Radę Teddy (taip jie vėliau pavadino savo naująjį augintinį), jie manė, kad tai dar vienas apleistas šuo. Tačiau viena gyvūno elgesio detalė nedavė jiems ramybės.

REKLAMA

Šuo pusę savo snukio laikė uždengęs letena. Jis akivaizdžiai kankinosi. Kai gelbėtojai priėjo arčiau šuns, jie liko šokiruoti. Paaiškėjo, kad šuns burnoje veisėsi kirminai ir pamažu ėdė jos dešinę pusę.

REKLAMA

Savanoriai tuoj pat suteikė gyvūnui reikiamą pagalbą. Jie nuvežė jį pas veterinarą. Šuns būklė buvo tikrai labai bloga. Niekas nebuvo tikras, ar galės padėti, tačiau padarė viską, kad palengvintų gyvūno kančias.

Šuo buvo nepaprastai drąsus. Jis išgyveno nemalonius patikrinimus ir gydymą. Priešingai nei buvo prognozuota, gyvūnas pasveiko.

REKLAMA

Vos po trijų mėnesių jis pasikeitė neatpažįstamai. Iš pavargusio, apleisto ir nuskriausto gyvūno virto mylimiausiu savanorių augintiniu. Liko tik randai, kurie niekada neišnyks. Tačiau jie gyvūnui visiškai netrukdo. Tikriausiai jis dar niekada nebuvo toks laimingas kaip dabar!

REKLAMA

Savanoriai paruošė specialų vaizdo įrašą, kuriame pasakojama šio išskirtinio gyvūno istorija.

REKLAMA

Kaip jums ši istorija su laiminga pabaiga?

Komentarai:

Griežtai draudžiama Zinoti.lt portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Zinoti.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Zinoti.lt šaltinį. Ši informacija yra Zinoti.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu [email protected].