Visa tai skamba beveik neįtikėtinai: juodoji pantera, kuri gyvena su žmogumi ir šunimi.  Norite – tikėkite, norite – ne, bet čia yra Lunos, Viktorijos ir Venzos istorija.

REKLAMA

„YouTube“ kanale „Luna The Pantera“ dalinamasi neįtikėtina istorija apie panterą, kurią atstūmė jos mama. Ją užaugino moteris, kuri taip pat turi ir šunį.

Luna yra mažytės panteros, gimusios Sibiro zoologijos sode, vardas. Netrukus po panteros gimimo ją atstūmė ir paliko mama.

Egzotinių gyvūnų ekspertė

REKLAMA

Mažosios Lunos laimei, apie ją išgirdo egzotinių gyvūnų ekspertė Viktorija Rovskaja. Ji apsilankė zoologijos sode ir nusprendė pasirūpinti mažąja pantera.

Viktorijos Rovskajos namuose gyveno ir rotveileris Venza. Taigi, po vienu stogu jie gyveno trise.

Naminis gyvūnas

REKLAMA

Viktorija buvo įsitikinusi, kad jei ji mokys panterą ir su ja elgsis kaip su įprastu naminiu gyvūnu, egzotiška laukinė katė nekels didelių rūpesčių.

REKLAMA

Viktorijai pavyko tą įgyvendinti, ir šiandien ji turi ne tik šunį, bet ir tikrai neįprastą augintinį.

Viktorijos augintiniai kartu žaidžia, laksto po laukus ir mėgaujasi vienas kito draugija. Vis dėlto, Luna vis dar turi tam tikrų natūralių instinktų: ji labai mėgsta medžioti paukščius ir laipioti medžiais.

REKLAMA

Viktorija teigia, kad auginti panterą namuose yra tikrai įmanoma!

REKLAMA

Žemiau esančiame vaizdo įraše galite pamatyti, kaip Luna ir Venza  kartu žaidžia: tikėtina, kad tokio reginio dar nematėte!

Komentarai:

Griežtai draudžiama Zinoti.lt portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Zinoti.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Zinoti.lt šaltinį. Ši informacija yra Zinoti.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu [email protected].