Kalifornijos gyventojai Nanai Cheychand tos nakties įvykis iki šiol kelia siaubą.
Moterį pažadino garsus jos pitbulio lojimas. 8 mėnesių kalytė tarsi reikalavo, kad šeimininkė ją įleistų į kambarį. Kai Nana įleido Sashą į kambarį, šuo pradėjo loti ant šeimininkės, – tai jai nebuvo būdinga.

Moteris suprato, kad kažkas negerai. Kai Nana pažvelgė pro langą, ji pamatė, kad netoliese esančio pusbrolio namas skendi liepsnose. Ji turėjo gelbėti savo vaikus!
Sasha ją aplenkė. Kai Nana nuskubėjo į miegamąjį, ji pamatė, kad Sasha jau tempia 7 mėnesio kūdikį iš lovytės.

Nors ugniagesių komanda atvyko vos po kelių minučių, tačiau liepsnos jau buvo apėmusios abu greta esančius namus.
Nanos pusbrolio namas visiškai sudegė, o jos pačios namas taip pat buvo smarkiai apgadintas. Kurį laiką šeimai teko apsistoti pas dėdę. Gaisro priežastys vis dar tiriamos.

Laimei, Nanos pusbrolio nebuvo namuose, todėl niekas nenukentėjo. Už išgelbėtas kūdikio, 9 metų sūnus ir 8 metų dukros gyvybes Nana yra dėkinga savo šuniui:

„Esu jai skolinga. Jei ne Sasha, aš ir toliau būčiau miegojusi, todėl viskas galėjo baigtis kur kas blogiau“.

Naujienos Tavo el. pašte

Komentarai:

Griežtai draudžiama Zinoti.lt portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Zinoti.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Zinoti.lt šaltinį. Ši informacija yra Zinoti.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu [email protected].