Apkabinti šuniuką miegant skamba kaip svajonė, tiesa? Tačiau ką daryti, jei tas šuniukas tikrai nėra jūsų ir jūs neįsivaizduojate, kaip jis pateko į jūsų namus? Ar taip gali būti? Pasirodo, kad gali. Neseniai moteris iš Tenesio nustebo, kai ryte lovoje suprato esanti su svetimu šuniu.

Julie Thornton Johnson pasidalino šia nuostabia istorija, paskelbdama keletą nuotraukų „Facebook“.

„Visiškai normalu pabusti namuose ir matyti vieną iš MŪSŲ šunų miegantį lovoje su mumis“, –  rašė Julie . „Yra tik viena maža problema, TAI NĖRA MŪSŲ ŠUO, taip pat nežinome, kaip jis pateko į mūsų namus.“

Netikėtas lankytojas

Gegužės 1 d., kai pabudo Julie ir jos vyras Jimmy, tarp jų miegojo 40 kg sveriantis šuo – pitbulio ir labradoro mišinys. „Abu atsigręžėme ir žiūrėjome vienas į kitą, o tarp mūsų buvo 40 kg sveriantis šuo, kuris mums nepriklausė.“, – „ McClatchy News“ pasakojo Julie.

Iš pradžių pora išsigando šio naujo „draugo“. Paprastai šunys neina į svetimą namą ir neguli prie žmonių. Be to, pora turi tris savo šunis ir, atrodo, jie į tai visiškai nereagavo. Tačiau po kurio laiko Julie ir Jimmy suprato, kad jiems nėra ko bijoti. „Mano vyras tiesiog šiek tiek pajudino antklodes, ir šis šuo prisiglaudė prie jo tarsi priklausytų jam.“

Tuo tarpu maždaug už 3 kilometrų į savo tėvų namus ką tik atvyko Felecia Johnson, kuri niekada nepažinojo Julie. Tada ji sužinojo, kad praėjusią naktį jos kalytė Nala pabėgo be antkaklio.

Kol Felecia ieškojo pabėgusios Nalos, Julie ieškojo paslaptingo šuns šeimininko. „Tai keisčiausias mano kada nors paskelbtas įrašas.“, – socialiniuose tinkluose rašė Julie. – „Kieno čia šuo?“ Laimei, neilgai trukus Felecia buvo informuota apie keistą „Facebook“ įrašą ir susisiekė su Julie.

Šeimininkė ir šuo rado vienas kitą. Taigi, Felecia iškart nuvažiavo į Julie namus, kad kalytę paimtų. Tačiau iškilo problema.

Nala nenorėjo išeiti

„Tą akimirką, kai šeimininkė atėjo pasiimti kalytės, Nala nenorėjo keltis iš lovos.“, – sakė Julie. „Aš klausiau: „Nala, ką tu darai? O ji tiesiog pradėjo vizginti uodegą ir džiaugsmingai „dainuoti“, – prisimena Felecia.

Dabar šunų šeimininkės tikisi, kad artimiausiu metu joms pavyks susitarti dėl susitikimo, kad jų augintiniai galėtų kartu pažaisti. Kalbėdama apie susidomėjimą, kurį sukelia ši istorija, Felecia sakė besidžiaugianti, kad tai suteikė žmonėms priežasčių šypsotis.

„Gera taip juoktis. Daugeliui žmonių dabar reikia pailsėti nuo to, kas vyksta.“ Laimei, Nala net ir be antkaklio greitai surado savo namus. Kokia istorija! Ar ji jums patiko? Prašome pasidalyti ja su kitais!

Komentarai:

Griežtai draudžiama Zinoti.lt portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Zinoti.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Zinoti.lt šaltinį. Ši informacija yra Zinoti.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu [email protected].