Mergaitė iš Kinijos miesto Jinzhong, maitino benamį šunį ir jis pravirko iš laimės! Vaizdo įrašas su šia jaudinančia istorija greitai paplito internete ir sukėlė žiūrovų emocijų audrą.

Vaizdo įrašą su benamiu šunimi paskelbė socialinio tinklo „Douyin“ (tai kinų populiarios „TikTok“ programos analogas) vartotojas. Vaizdo įraše rodoma, kaip šuo pirmiausia prašo maisto, o paskui, suvalgęs savo porciją, tarsi apsiverkia iš laimės.

Mergina pasakojo, kad ji su draugais nusprendė nuvykti į parką, kur ir sutiko benamį šunį. Jis stovėjo ant užpakalinių kojų ir priekinėmis letenomis aktyviai prašė praeinančių žmonių maisto. Mergina šuniui davė dešrelių. Gyvūnas suvalgė skanėstą, o tada jo akyse sužvilgo ašaros. Socialinio tinklo vartotoja buvo tikras, kad šuo verkia iš laimės!

Kitą dieną mergina vėl nusprendė nueiti į parką ir ten susirasti tą šunį. Šuo vėl buvo toje pačioje vietoje ir pradėjo prašyti maisto. Mergina vėl pasiūlė gyvūnui maisto ir pastebėjo jo ašaras! Tuomet ji kartu su draugais pasitarė ir norėjo parsivesti šunį namo. Jaunuoliai pasiūlė šuniui skanėstų ir bandė įsodinti jį į mašiną, tačiau jis pabėgo. Jis tikriausiai manė, kad benamių šunų gaudytojai bando jį suvilioti, todėl išsigando ir nėjo prie nepažįstamų žmonių automobilio.

Daugelis „Douyin“ vartotojų, kurie žiūrėjo šią verkiančio šuns istoriją, labai jaudinosi dėl šuns likimo ir linkėjo benamiui gyvūnui laimės. Vaizdo įrašą paskelbusi mergina nerado šuns ir kreipėsi pagalbos į vietos kiemsargius. Laimei, šios istorijos pabaiga buvo laiminga! Paaiškėjo, kad benamis šuo nuklydo į automobilių prekybos saloną, kurio darbuotojai nusprendė pasilikti augintinį ir juo rūpintis.

Naujienos Tavo el. pašte

Komentarai:

Griežtai draudžiama Zinoti.lt portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Zinoti.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Zinoti.lt šaltinį. Ši informacija yra Zinoti.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu [email protected].