Moteris pranešė, kad susipyko su kaimynu, kuris nekenčia jos mylimos naminės vištos ir nori, kad ji jos tiesiog atsikratytų. Ji atsisakė tai padaryti, kas labai suerzino vyrą. Gyvūnų mylėtoja, kuriai gyvūnai visą gyvenimą labai patiko, sako, kad labiausiai už viską myli savo vištą Liuciją – „mieliausią mažą padarėlį“, kuris sekioja paskui ją po namus ir po sodą kaip šuniukas. Deja, jos kaimynas labai nemėgsta Liucijos ir kelis kartus skundėsi, kad paukštis jam kelia „nepatogumų“.

REKLAMA

Pasak susirūpinusios augintinės savininkės, kaimynas mano, kad vien vištos vaizdas jam „kelia nerimą“, be to, jis negali pakęsti jos kudakavimo garsų.

Nors ji stengėsi suprasti kaimyno antipatiją vištoms, laikydama Liuciją naktimis aptvare ir net siūlydama dieną parsivesti ją į namus, tačiau kaimynui to nepakako, ir jis dabar reikalauja, kad ji visiškai atsikratytų Liucijos.

REKLAMA

Forume nusiminusi vištos savininkė Klaudija rašo: „Jis vis dar atrodė nepatenkintas ir galiausiai man pasakė, kad, jo nuomone, laikyti vištas gyvenamajame rajone yra „nehigieniška“.“

REKLAMA

Buvau nustebusi ir bandžiau jam paaiškinti, kad Liucija yra visiškai švari ir gerai prižiūrima. Taip pat nurodžiau, kad kai kurie kiti mūsų kaimynai laiko naminius gyvūnus, įskaitant šunis ir kates, kurie gali būti tokie pat nešvarūs kaip ir mano višta. Tačiau mano kaimynas vis tiek primygtinai reikalavo, kad Liucijos nebebūtų.“

Nenoriu atsikratyti Liucijos, bet taip pat nenoriu turėti problemų su kaimynu.“

REKLAMA

Klaudija kreipėsi į kitus vartotojus ir svarstė, ar tikrai suklydo, kad prieš kaimyno valią pasiliko ir augina Liuciją. Daugelis ją patikino, kad ji pasielgė labai pagarbiai ir ragino nepasiduoti.

REKLAMA

Vienas asmuo pakomentavo: „Jei jums leidžiama laikyti vištą ir tai neprieštarauja vietos potvarkiui, tai jūsų teisė. Jūsų kaimynas neprivalo rūpintis jūsų višta“.

Kitas vartotojas pažymėjo: „Tuomet jūsų kaimynas turėtų laikytis atokiau nuo jūsų nuosavybės ir nelįsti į jūsų sodą. Jo augintiniai nėra jūsų problema, net jei jis bando paversti juos jūsų problema. Pasilinksminkite su savo miela maža višta“.

REKLAMA

Komentarai:

Griežtai draudžiama Zinoti.lt portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Zinoti.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Zinoti.lt šaltinį. Ši informacija yra Zinoti.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu info@zinoti.lt.