Meilė daro stebuklus. Ši istorija puikiai tą įrodo. Praėjusių metų gegužę šis leisgyvis šuniukas buvo rastas Kroatijoje, tuo metu jis gyveno gatvėje. Pagaliau gyvūnėlis buvo pagautas ir nuvežtas į veterinarijos kliniką, tačiau niekas jam nedavė daug šansų išgyventi. Jam buvo duotas Frodo vardas, garsiosios filmų trilogijos „Žiedų valdovas“ herojaus garbei – galbūt todėl, kad jo kailio likučiai priminė aktoriaus garbanotus plaukus.

Visas šuniuko kūnas buvo padengtas bėrimais, jo akys buvo užkrėstos infekcija. Pasak liudininkų, taip atrodydamas šuniukas galėjo bet ką išgąsdinti. Jam reikėjo skubios pagalbos, tad puiku, jog jis pateko į žinomos veterinarijos gydytojos ir gyvūnų gynėjos Klaudijos Sigurnyak kliniką.

„Buvau šokiruota“, – teigia Klaudija. „Vos patikėjau, kad šis padaras yra šuo“.

šuniukas

Frodas, atvežtas į kliniką, iš karto buvo pamaitintas. Tuomet Klaudija apžiūrėjo šuniuką ir pradėjo jį gydyti. „Ant jo buvo daugybę blusų ir erkių. Jis ilgai badavo. Nebuvau tikra, kad jis gali išgyventi“, – teigė Klaudija.

Dešinės Frodo akies nepavyko išgelbėti, tačiau jis pasirodė esąs tikras kovotojas. Netrukus jis pradėjo sveikti ir tryško noru gyventi.

šuniukas

„Neįtikėtina, koks jis šaunuolis!“ – sakė Klaudija. „Mes niekada negalvojome, kad jis taps toks gražus“.

Po gydymo Frodas rado naują šeimą. Dabar jis gyvena Marco Duspara ir jo žmonos namuose. Pasak sutuoktinių, jie jį įsimylėjo iš pirmo žvilgsnio.

„Aš net neįsivaizduoju, ką jam teko išgyventi“, – teigia Marco. „Esu labai dėkingas žmonėms, kurie jam padėjo. Dabar jis yra laimingas ir apsuptas meilės“.

Sutuoktiniai dalinasi laimingo šuniuko nuotraukomis!

Šuniukas atrodo atsigavęs, jo kailiukas švyti.

Jis kiekvieną dieną eina pasivaikščioti su šeimininkais.

šuniukas

Frodas dabar labai laimingas!

Naujienos Tavo el. pašte

Komentarai:

Griežtai draudžiama Zinoti.lt portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Zinoti.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Zinoti.lt šaltinį. Ši informacija yra Zinoti.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu [email protected].