Be abejo, esate girdėję apie Meino meškėną, kačių veislę, kuri yra viena didžiausių visame pasaulyje. Šių kačių grožis pribloškia. Bet ar kada nors bandėte įsivaizduoti, kaip atrodytų gyvenimas su Meino meškėnu? Ar labai patogus jis būtų?

Meino meškėnai savo didingumu ir dydžiu beveik primena mitinius gyvūnus. Suaugusios šios katės ilgis su uodega gali siekti 120 cm, o svoris – 9 kg. Ši veislė yra kilusi iš Meino valstijos, JAV, kačių, kurios buvo laikomos ūkiuose pelėms gaudyti.

Didelė Meino meškėno katė jau savaime yra grožis akims, o dar ir gerai prižiūrėta – jos šeimininko pasididžiavimas. Meino meškėnas, vardu Lotusas, kuris savo „Instagram“ paskyroje turi daugiau nei 132 tūkstančius sekėjų, yra vienas tokių pavyzdžių.

Lotoso šeimininkė atskleidžia, kaip atrodo gyvenimas su didžiuliu Meino meškėnu. Jei Lotosas nuspręs prigulti ant sofos, jums vietos liks tik kamputyje.

gyvenimas su meino meškėnu

O tam, kad nukniauktų gardumynų, Lotosui net nereikia šokti ant stalo. Jam užtenka pasilipti ant kėdės ir atsistoti ant užpakalinių kojų.

gyvenimas su meino meškėnu

Savo fotelyje Lotosui trūksta vietos.

gyvenimas su meino meškėnu

Todėl jis dažnai okupuoja šeimininkės krėslą.

gyvenimas su meino meškėnu

Kartais Lotosas norėtų sutilpti ir į kriauklę, bet, deja, nepavyksta.

Svetainės staliukas irgi kartais būna per mažas.

Laimei, Lotoso šeimininkės namas didelis, turi didelį kiemą, o už tvoros yra medžių, todėl katinas gali patogiai leisti laiką gatvėje, kai pavargsta su šeimininke kovoti dėl vietos krėsle.

Be Lotoso name gyvena dar du Meino meškėnai – katė ir jaunas katinas.

Žvilgtelėjote į tai, kaip atrodo gyvenimas su Meino meškėnu. Ar norėtumėte šią katę auginti patys?

Naujienos Tavo el. pašte

Komentarai:

Griežtai draudžiama Zinoti.lt portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Zinoti.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Zinoti.lt šaltinį. Ši informacija yra Zinoti.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu [email protected].