Žmonės pastebėjo ant betoninių blokų gulinčią sutrikusią ir išsigandusią katę, kuri prašė pagalbos…

REKLAMA

Kuveito gyventojai aptiko šią katę gatvėje, gulinčią ant betoninių blokų. Iš abejingo ir liūdno jos veido buvo galima suprasti, kad šiai katei trūksta meilės. Žmonės apie tai pranešė vietos prieglaudai „Kuveito gyvūnų pagalba. Kate pasirūpino savanorė Alina Lazareva.

Kai Alina atvyko pasiimti katytės, ji buvo prisiglaudusi prie betoninių blokų – iš baimės negalėjo pajudėti, atrodė labai sumišusi ir išsigandusi. Tačiau gelbėtoja sugebėjo katę išlaisvinti ir nuvežti ją į prieglaudą. Katė buvo pavadinta Yellow.

REKLAMA

Apžiūrėjus katę, nustatyta, kad ji neturi rimtų sveikatos problemų. Buvo tikimąsi jai greitai surasti naujus namus.

Naujoje prieglaudoje Yellow jautėsi visiškai saugi ir pasitikėjo žmonėmis. Po kurio laiko net pradėjo reikalauti meilės ir rodyti dėkingumą. Iš pradžių ji ne itin gerai elgėsi su kitomis katėmis, tačiau puikiai sutarė su žmonėmis.

REKLAMA

Po kelių savaičių, praleistų prieglaudoje, Yellow laukė ilga kelionė.  Ji buvo viena iš gyvūnų, išsiųstų į JAV. Katė sėkmingai ištvėrė skrydį ir netrukus atsidūrė naujoje prieglaudoje.

Yellow  kurį laiką buvo prieglaudoje, kol  jai buvo surasta nuolatinė šeima. Yellow greitai prie jos priprato . Dabar katė gyvena visiškai naują gyvenimą.

Komentarai:

Griežtai draudžiama Zinoti.lt portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Zinoti.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Zinoti.lt šaltinį. Ši informacija yra Zinoti.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu [email protected].