Šio šuns istorija – įrodymas, kad stebuklų būna! Skaitant apie Cleo sunku nesusijaudinti. Cleo yra viena iš tų kalyčių, kurių gyvenimas nebuvo lengvas. Dėl to, kad ją partrenkė automobilis, jos galinės letenos buvo paralyžiuotos, todėl ji atrodė kiek keistai.

Negalėdama pabėgti ir gerai apsiginti, Cleo daug kartų buvo užpulta ir skriaudžiama kitų šunų. Ji taip pat buvo sumušta. Niekas nekreipė dėmesio į nelaimingą gyvūną, atrodo, tik norėjo jai dar labiau pakenkti. Laimei, tai jau baigėsi!

Didžiąją savo gyvenimo dalį Cleo praleido Egipte. Būtent ten ją partrenkė automobilis ir ten ji išgyveno pragarą gyvendama gatvėje būdama benamiu šunimi. Laimei, jos likimą pakeitė vienas vyras…

Turistas iš Jungtinių Amerikos Valstijų padarė viską, ką galėjo, kad parsivežtų Cleo į savo namus. Jis tai padarė! Kalytė atvyko į Čikagą, bet tada iškilo naujų problemų…

Paaiškėjo, kad naujajam Cleo savininkui teks vykti į ligoninę operuotis. Tuomet kalytė pateko į „Heartland Small Animal Rescue“ organizaciją, kuri padeda beglobiams gyvūnams.

Kaip matėte nuotraukose, ankstesnis savininkas ir organizacija parūpino paralyžiuotai Cleo neįgaliojo vežimėlį. Kalytę nuolat prižiūri specialistai ir visi tikisi, kad ji greitai ras mylinčius namus. Ir nors istorija dar nesibaigė, manome, kad ji jau dabar skamba puikiai! Cleo nebegyvena gatvėje, jai niekas negresia ir visi tikisi, kad ateityje ji gyvens su nauja šeima.

Komentarai:

Griežtai draudžiama Zinoti.lt portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Zinoti.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Zinoti.lt šaltinį. Ši informacija yra Zinoti.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu [email protected].