Buvimas šalia, kai to labiausiai reikia… Visi nori, kad kas nors būtų šalia, kai jiems liūdna ar sunku. Nesvarbu ar tai būtų broliai ir seserys, ar draugai, ar naminiai gyvūnai- visi trokštame šilumos, kai mums jos labiausiai reikia. Tas pats galioja ir gyvūnams, nes jie taip pat išgyvena panašias emocijas ir gali patirti didelę netektį.

REKLAMA

Gyvūnų meilė ir susižavėjimas vienas kitu gali gniaužti kvapą. Gyvūnams natūralu palaikyti tarpusavio ryšius, kad išgyventų.  Jie kaip ir mes, žmonės, turi emocijas ir jausmus, kurie taip pat gali paskatinti užmegzti naujas draugystes.

REKLAMA

Vos devynių dienų amžiaus kumeliukas vardu Tye neteko motinos. Šio mažylio motina susirgo praėjus kelioms dienoms po jo gimimo. Laimei, tą vakarą Tye susirado naują draugą, kuris padėjo jam įveikti sielvartą. Kumeliukas susidraugavo su Australijos kalnų šunimi, vardu Zipas. Keista, nors šuo niekada nenorėjo bendrauti su kitais žirgais, esančiais Karlos Swindle ūkyje „S&K Quarter Horses“.

REKLAMA

Atrodo, kad tą dieną, kai mirė Tye motina, tarp kumeliuko ir australų aviganio užsimezgė ypatingas ryšys.

Tai buvo ta akimirka, kai Zipas suprato, kad Tye reikia draugo. „Buvo galima suprasti, kad tą naktį Zipas žinojo, jog kažkas negerai“, – paaiškino Swindle. Nors kitą dieną Tye liko be motinos, jis buvo ne vienas. Zipas liko su savo naujuoju draugu ir guodė neseniai gimusį žirgą.

REKLAMA

Per kelias savaites tarp šių dviejų gyvūnų užsimezgė draugystė, ir Zipas kitas šešias savaites buvo kiek įmanoma arčiau Tye.

REKLAMA

Per tą laiką, kurį praleido su Zipu, Tye pradėjo stiprėti. Netrukus jis tapo sveiku suaugusiu žirgu, kuris didžiąją laiko dalį praleisdavo ganykloje su kitais žirgais.

Nors abu draugus visada sies ypatingas ryšys, šiuo metu jie  vienas kitam jau nebėra tokie reikalingi kaip anksčiau.

REKLAMA

REKLAMA

Komentarai:

Griežtai draudžiama Zinoti.lt portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Zinoti.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Zinoti.lt šaltinį. Ši informacija yra Zinoti.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu info@zinoti.lt.