Keturkojį šunį, vardu Legend, užpuolė du kiti šunys ir jis vos neprarado savo gyvybės. Laimei, pjautynės buvo nutrauktos ir Legend buvo nuvežtas į prieglaudą. Nepaisant visko, ką jam teko patirti, šuo vis dar nepaprastai troško meilės.

Dvejų metų šuns Legend būklė buvo siaubinga – jis buvo netekęs abiejų ausų, o ant jo kūno buvo daugybė žaizdų.

Prieglauda susisiekė su „Rescue Dogs Rock NYC“, kuri sutiko paimti keturkojį savo globai. Legend buvo nedelsiant nuvežtas pas veterinarą.

Vieną dieną praleidęs pas veterinarą, Legend buvo perkeltas į veterinarijos kliniką, kur jam buvo suteikta 24 valandų priežiūra.

Paaiškėjo, kad nepaisant to, jog keturkojo ausys buvo visiškai sunaikintos, jo ausų kanalai buvo nepažeisti.

Šunį kasdien lankė viena iš organizacijos įkūrėjų Fran Alexay. Moteris greitai prie jo prisirišo.

„Įsimylėjau jį nuo pat pradžių. Man patiko tiesiog ateiti pas jį ir sėdėti šalia jo“, – sakė Fran. „Legend džiaugėsi, kad jis nebuvo vienas.“ – pasakojo Fran. Veterinarai sunkiai dirbo prie Legend ir jų pastangos atsipirko. Nors jis neteko ausų, veterinarai mano, kad daugiau sveikatos problemų jis neturės.

Pagaliau atėjo diena, kai Legend galėjo palikti kliniką ir grįžti namo su Fran. Šuo sulaukė daug meilės. „Jis mėgsta glaustytis ir laižyti. Jis labai yra dėkingas.“

Stebina tai, kad Legend, atrodo, visiškai nebijo kitų šunų. „Visi manė, kad dėl ankstesnės patirties jis paniškai bijos kitų keturkojų. Tačiau Legend mane labai nustebino! Jis susipažino su kitais kaimynystėje gyvenančiais šunimis ir be problemų užmezgė su jais draugiškus santykius.“

Fran mėgaujasi kiekviena su Legend praleista minute. Netrukus ji galės tapti oficialia jo globėja.

Šio šuns ateitis kaip niekada šviesi. Linkime jam visokeriopos sėkmės!

Komentarai:

Griežtai draudžiama Zinoti.lt portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Zinoti.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Zinoti.lt šaltinį. Ši informacija yra Zinoti.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu [email protected].