Vieną vakarą ugniagesys Tysonas Hudas naršė „Facebook“ ir aptiko įrašą apie mažą kačiuką, įkritusį į lietaus kanalizaciją. Kačiukas jau keturias dienas laukė pagalbos. Tysonas suprato, kad privalo jam padėti.

REKLAMA

„Savo širdyje turiu ypatingą vietą gyvūnams, kuriems reikia pagalbos. Šį įrašą paskelbusiai moteriai išsiunčiau privačią žinutę, kurioje paaiškinau, kad dirbu vietinėje gaisrinėje, ir galbūt galėčiau padėti“, – pasakoja ugniagesys.

Kitą dieną jis išvyko gelbėti kačiuko. Tysonas Hudas anksčiau nėra gelbėjęs kačių, todėl paprašė savo merginos Cheryl jam padėti. Cheryl perspėjo Tysoną, kad kačiukas tikriausiai jo bijos, ir tai šiek tiek apsunkino gelbėjimo operaciją. Jo mergina buvo visiškai teisi: kačiukas buvo išsigandęs ir sutrikęs.

REKLAMA

Patyrusiam ugniagesiui prireikė maždaug pusantros valandos, kol jis ištraukė kačiuką iš kanalizacijos. Kai ugniagesys atvyko į įvykio vietą, jis sutiko Stephanie, kuri paskelbė „Facebook“ įrašą apie vargšą kačiuką. Kol katė buvo įstrigusi už grotelių kanalizacijoje, Stephanie pasirūpino, kad kačiukas reguliariai gautų maisto.

REKLAMA

„Išėmusi kanalizacijos groteles, Stephanie padėjo kačiukui tuno. Jis turėjo išlįsti iš tunelio ir pavalgyti, tačiau jis labai greitai suprato, kad tokiu būdu bandome jį prisivilioti. Vienintelis dalykas, kurį pavyko padaryti, buvo kanalizacijos uždengimas tinkleliu. Kai kačiukas atsidūrė tinkle, aš galėjau jį iškelti“, – pasakoja Tysonas.

Iš pradžių kačiukas puolė į paniką, tačiau netrukus suprato, kad aplinkiniai nekelia jokio pavojaus. Labai greitai kačiukas galėjo atsipalaiduoti. Maža to, jis tiesiog įsimylėjo savo gelbėtoją.

REKLAMA

„Kai tik kačiukas atsidūrė saugioje patalpoje, jis iškart užšoko man ant pečių ir ėmė į mane trinti snukutį. Tai buvo labai miela, tačiau kvapas, sklindantis nuo kačiuko, buvo tiesiog siaubingas“. Kai jis paskambino savo merginai paklausti patarimo, ką daryti toliau, ji tiesiog pasakė: „Tu įsigijai katę – turi parsinešti ją namo“.

REKLAMA

„Aš nusijuokiau ir pasakiau jai, kad taip nebūna, aš tikrai nebuvau naminių gyvūnėlių parduotuvėje. Vis dėlto, šis mažas monstras įsimylėjo mane, o aš – jį“.

Stephanie jau buvo nusprendusi priglausti šį kačiuką, jei pavyks jį išgelbėti, o Tysonas gerbė jos sprendimą. Vis dėlto, jis pasakė, kad jei ji persigalvotų, jis mielai jį priglaustų. Po kelių dienų Tysonas sulaukė Stephanie skambučio. Tysonas tapo teisėtu kačiuko savininku.

REKLAMA

Šis mažylis buvo rastas Walnut gatvėje, todėl Tysonas ilgai nedvejojo, ir pavadino kačiuką Walnut vardu.

REKLAMA

Komentarai:

Griežtai draudžiama Zinoti.lt portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Zinoti.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Zinoti.lt šaltinį. Ši informacija yra Zinoti.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu [email protected].