Kačių magija: kaip šie augintiniai apsaugo mus nuo negandų?

Nuo senovės kates gaubia tam tikras paslapties šydas. Tikima, kad šie augintiniai gelbsti šeimininkus nuo įvairiausių negandų, įspėja apie pavojus, padeda išvalyti neigiamą energiją ir pritraukti gėrio į namus. Kaip katės visa tai padaro?

Gydo murkimu

Katės murkimas yra maloniausia muzika šeimininko ausims ir ženklas, kad augintinis yra kupinas meilės bei dėkingumo. Šis kačių leidžiamas garsas turi gydomąjį poveikį žmogaus organizmui, mažina širdies ligų riziką, stresą ir apsaugo nuo nervinio išsekimo grėsmės. Garso vibracijos pasireiškia 25 hercų dažniu, kuris stimuliuoja žaizdų gijimą, mažina skausmą, padidina audinių tankį ir net stiprina imuninę sistemą.

Saugo namus ir gerina nuotaiką

Tamsios spalvos katės saugo namus ir visus šeimos narius. Kuo tamsesnis kailis, tuo stipresnis augintinis. Jei jūsų keturkojis draugas elgiasi it atsiskyrėlis, yra priešiškai nusiteikęs ar atrodo prislėgtas, tai gali būti ženklas, kad jis apsaugojo jus nuo problemų, pašalino galimas bėdas. Ryškių kailių katės į namus pritraukia gėrį, laimę ir gerovę. Jei jūsų nuotaika staiga ir be jokios priežasties pagerėja, neabejokite – tai katės nuopelnas.

Ramina ir palengvina vienatvę

Pūkuotieji augintiniai palaiko mus sunkiais laikais. Būdamos šalia katės padeda žmonėms pasijausti ramiau ir atsipalaiduoti. Katės savo šeimininkams teikia emocinę paramą, kuri prisideda prie didesnės savikliovos ir padidina endorfinų kiekį organizme. Štai kodėl žaisdami su augintiniais ar tiesiog būdami jų kompanijoje žmonės pamiršta liūdesį ir nerimą bei jaučiasi ramesni ir draugiškesni.

Teikia džiaugsmą

Kačių mylėtojai patvirtins, kad šie augintiniai teikia džiaugsmą ir verčia dažniau šypsotis. Kai žmonės stebi kates, jų elgseną ir įpročius, jie pajunta džiaugsmo pliūpsnį, visa atmosfera tampa pozityvesnė ir pagerėja nuotaika.

Mažina neigiamą energiją

Katės sugeria neigiamą energiją, kuri susikaupia namuose arba kuri patenka vidun iš išorės. Jos turi savybę perleisti neigiamą energiją per save, ją išgryninti ir atiduoti atgal. Jos yra savotiški energetinio lauko „filtrai“. Kačių aura yra labai gera. Išvalydamos energetinį lauką nuo neigiamų vibracijų, katės savo šeimininkams pritraukia sėkmės versle ir meilėje.

Numato ateitį

Gal ir sunku patikėti, tačiau katės iš tikrųjų numato ateitį. Jos jaučia artėjančias nelaimes ir kitas bėdas. Būkite dėmesingesnis savo augintiniui. Jei pastebėjote keistą jo elgesį, žinokite, kad tai yra ženklas pasisaugoti. Bet koks bandymas pabėgti iš namų gali reikšti pavojų. O kai švelni katė staiga tampa pikta ir agresyvi, artimiausiu metu gali kilti problemų dėl pinigų ar nesutarimų su artimaisiais.

Pritraukia pranašiškus sapnus

Šie naminiai gyvūnai turi fenomenalius sugebėjimus ir net miego metu gali bendrauti su žmogumi. Jei susapnavote sapną, po kurio iškart prabudote ir šalia savęs pamatėte katę, tai reiškia, kad augintinis jums parodė ateitį ir davė užuominų, ką daryti toliau.

Katės yra paslaptingi sutvėrimai. Tai be galo mieli, bet ir sunkiai nuspėjami augintiniai. Gali užtrukti, kol perprasite tam tikrą jų elgesį. Tačiau būkite tikras – katė padarys jūsų gyvenimą geresnį.

Naujienos Tavo el. pašte

Komentarai:

Griežtai draudžiama Zinoti.lt portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Zinoti.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Zinoti.lt šaltinį. Ši informacija yra Zinoti.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu [email protected].