Štai kaip maža mergaitė rūpinasi gyvūnais. Mažosios Sofijos mama Emilija dirba gyvūnų prieglaudoje. Ji dažnai namo parsineša šuniukus ir kačiukus, kuriems reikia nuolatinės priežiūros.

REKLAMA

Sofija padeda mamai prižiūrėti gyvūnus namuose ir prieglaudoje.

REKLAMA

REKLAMA

Kai Sofija atvyksta į prieglaudą, ji maitina šunis ir kates. Mergaitės motina duoda savo globotiniams vaistų ir juos apžiūri. Paprastai šuniukai bėga prie mergaitės, laižo ją ir šokinėja aplink. Jie žaidžia žaidimus ir visiems būna smagu.

REKLAMA

„Tiesiog nuostabu, kaip Sofija geba bendrauti su gyvūnais“, – sakė mergaitės mama. – „Jie visi labai džiaugiasi, kai ji ateina. Mane tiesiog stebina jos gerumas. Didžiuojuosi ja.“

REKLAMA

REKLAMA

Komentarai:

Griežtai draudžiama Zinoti.lt portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Zinoti.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Zinoti.lt šaltinį. Ši informacija yra Zinoti.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu info@zinoti.lt.