Ispanijoje kurtai dažnai naudojami ne tik medžioklėje, bet ir lenktynėse. Šių šunų greitis ir ištvermė yra ypatingai svarbūs, todėl dalies šunų likimas yra tiesiog nepavydėtinas. Deja, kartais atsisakoma ir vos 2,5 metų sulaukusių šunų, kurie dėl tam tikrų priežasčių nėra tinkami „darbui”.

REKLAMA

Kas nutinka su išmestais šunimis?

Dalis kurtų atsiduria gatvėje. Šie šunys tampa apleisti ir užmiršti. Jiems tenka badauti ir kęsti troškulį… Laimei, yra žmonių, pasiruošusių jiems padėti. Gyvūnų gelbėjimo organizacijos „Galgos del Sol“ savanoriai gelbėja apleistus kurtus ir ieško jiems naujų namų.

Alberto buvo rastas gatvėje. Vaizdo įraše galime  pamatyti, koks jis buvo alkanas, kai organizacijos darbuotojai jį rado. Laimei, Alberto dabar saugus.

REKLAMA

Stebuklinga transformacija: iš pradžių šuo nepajėgė net vizginti uodegos

Stebuklinga transformacija: iš pradžių šuo nepajėgė net vizginti uodegos

Susipažinkite su vienu nuostabiu šuneliu. Jo vardas Homeras.

Homeras visaip bandė išgyventi gatvėje. Deja, kažkas uždėjo pavadėlį jam ant pilvo taip, kad virvelė pjaustytų odą. Šuo buvo taip išsigandęs, kad nesugebėjo nė vizginti uodegos, kai pasirodė pagalba.

Kai vyras, vardu Rokis, rado benamį šunį, jis nusprendė jį pasiimti į namus. Iš pradžių Homeras nepasitikėjo nepažįstamu vyru. Todėl Rokis ilgai sėdėjo šalia jo, kol šuo pagaliau leido jį paglostyti.

REKLAMA

Mažais žingsneliais Homeras atrado naujus namus ir naują šeimą. Po daugiau nei dviejų mėnesių įvyko tikras stebuklas. Homeras pagaliau pradėjo vizginti uodegą! Pažiūrėkite, kaip atrodė jo ilgas kelias:

REKLAMA

Šuo pats pasirinko badauti. Priežastis sugraudins ne vieną!

Moters iš Kalifornijos parašytas laiškas mums padarė didelį įspūdį. Moters aprašyta padėtis gali įvykti tiesiogine prasme bet kurioje vietoje… Blogiausia, kad tokių nemalonių situacijų yra visame pasaulyje. Kaip įprasta, kaltas žmogus, dėl kurio nukentėjo nekaltas šuo…

REKLAMA

Brooke, savanoriaujanti gyvūnų prieglaudoje, gavo keletą el. laiškų iš nesusijusių tarpusavyje vairuotojų. Jie kelių dienų bėgyje matė apleistą šunį pakelėje. Moteris nuvyko tai patikrinti.

Šuo

REKLAMA

Kai atvyko Brooke, šuo Banjo buvo sumišęs, išsigandęs ir labai alkanas. Šuo keletą dienų nieko nevalgė ir negėrė. Jis nesitraukė nei žingsnio iš ten, kur gailesčio neturėjęs savininkas jį buvo palikęs. Gyvūnas buvo tikras, kad šeimininkas grįš jo, todėl jis ištikimai laukė, net neieškodamas maisto.

REKLAMA

Brooke taip sujaudino Banjo likimas, ištikimybė ir atsidavimas, kad ji nusprendė parašyti šį laišką:

„Sąžinės neturintis šuns savininke. Šiandien gavau kelių žmonių laiškus, susirūpinusius dėl šuns 15 Excelsior prospekte. Šuo keletą dienų ten laukė. Mes nusprendėme patikrinti ir iš tikrųjų jis ten buvo. Jis laukė tavęs.

REKLAMA

Jis nepaliko tos vietos, kur tu jį palikai. Tai ištikimas šuo. Jis ilgai laukė savo šeimininko, bėgo prie pravažiuojančių automobilių. Žinok, kad tavo šuo buvo alkanas, sušalęs ir išsigandęs, nes tu esi šiukšlė, o ne žmogus.
Jis laukė tavęs.”

Šuo

REKLAMA

„Tavo šuo buvo toks alkanas, kad valgė net pagaliukus. Tu apleidai gyvūną, kuris viską padarė dėl tavęs. Koks draugas tu esi? Tu atsisakei to, kuriam patiko matyti tave labiausiai, kuris laižė ašaras nuo veido, jei tau buvo liūdna. Tu palikai šunį, kuris būtų atidavęs gyvybę už tave…

Viskas baigta. Jis daugiau tavęs nelauks.

REKLAMA

Pamatę jį kelyje, grįžome jo kartu su veterinaru. Buvo tamsu ir mes sėdėjome šalia jo, bandėme suartėti, įgyti pasitikėjimą. Mes jį maitinome.

Prireikė kelių valandų, kol šuo išdrįso iš mūsų priimti maistą. Kalbėjomės su juo, aiškinome, kad daugiau niekas jo nepaliks. Prireikė daug valandų, kol tavo šuo leido man jį paglostyti. Galiausiai jis nustojo bėgti nuo manęs, kai prieidavau per arti. Galiausiai jis leido užsegti pavadėlį. Jis nebėgo.

REKLAMA

Jis buvo ramus, kol mes nenorėjome jo paimti. Jis nesiruošė palikti šios vietos, jis norėjo tavęs ir toliau laukti. Jis nelipo į mašiną, todėl aš turėjau nešti šunį ant rankų. Tavo švelnus, ištikimas šuo visą kelią link prieglaudos kaukė. Niekada nepamiršiu to garso.

Tai buvo garsas, sklindantis tiesiai iš jo sudaužytos širdies. Jis bandė išlipti iš automobilio, norėjo grįžti ir laukti. Tik tada, kai uždėjau ranką jam ant galvos, jis pažvelgė į mane sumišęs. Jis padėjo snukį į mano ranką ir važiavo, vis dar dejuodamas iš skausmo ir nevilties. To negalima apibūdinti…

REKLAMA

Tu nenusipelnei šio mielo šuns. Be to, nenusipelnei nei vieno gyvūno “.

REKLAMA

„Šis šuo vieną dieną tave pamirš. Jis suras namus ir mylinčią šeimą. Jis to nusipelno.

Man nesvarbu, kas tu esi ir kodėl apleidai Banjo. Tu tikrai turi kokį nors apgailėtiną pasiteisinimą, kodėl esi toks blogas žmogus. Meldžiuosi, kad šie metai tau būtų kupini daugybės nelaimių. Tu viso to nusipelnei. Pagarbiai, Brooke “.

Šuo

Komentarai:

Griežtai draudžiama Zinoti.lt portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Zinoti.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Zinoti.lt šaltinį. Ši informacija yra Zinoti.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu [email protected].