Kai Francisca persikėlė į naujus namus, ji norėjo auginti katę. Tą dieną, kai ji pastebėjo katę vietiniame gyvūnų prieglaudos centre, tiek Franciscos, tiek katės Bean gyvenimas pasikeitė amžiams! „Ji atrodė labai ypatinga ir miela, ir aš žinojau, kad turiu su ja susitikti,“ – sakė Francisca tinklalapiui „Love Meow“.

Katė, kurios, kaip vėliau paaiškėjo, vardas yra Bean, pernai buvo rasta klaidžiojanti po apleistą pramoninę aikštelę. Ji turėjo daug žaizdų po peštynių ir kitų sveikatos problemų. Gyvūnų prieglaudos centras išgelbėjo jos gyvybę, kai ją priėmė ir išgydė.

Bean buvo įtraukta į paliktų ir priglaudžiamų gyvūnų sąrašus, tačiau niekas nenorėjo jos priglausti. Taip ji atsidūrė bendrame gyvūnų narve. Egzotiškos išvaizdos, miela mišrūnė kantriai laukė, kol kas nors ją pasiims ir parsiveš namo.

Po mėnesio Francisca gyvūnų centro svetainėje pamatė katę, žiūrinčią pro langą.

„Parašiau į gyvūnų prieglaudos centrą. Jie man perskambino ir paklausė, ar esu įsitikinusi, kad Bean yra ta katė, kurią noriu priglausti, nes niekas ja niekada nesidomėjo“, – pasakojo Francisca tinklalapiui „Love Meow“.

„Mane nuliūdino mintis, kad niekas jos nenori. Taigi, susitariau su jais ir buvau dar labiau pasiryžusi su ja susitikti,“ – pasakojo Francisca.

Francisca tikėjosi pamatyti didžiulę 10 kilogramų katę, bet Bean pasirodė mažytė, dailios išvaizdos katytė. Vos Franciska įėjo į kambarį, Bean pašoko nuo lovos ir priėjo, pradėdama trinti snukutį į pas ją atėjusią naująją nepažįstamąją.

„Ji buvo daug tobulesnė, nei galėjau įsivaizduoti. Ji buvo kaip mažas 3-4 metų kūdikis. Ašaros bėgo mano skruostais, kai ji trynėsi į mano kojas“, – pasakojo Francisca „Love Meow“.

Francisca daug valandų sėdėjo su Bean ir negalėjo susitaikyti su mintimi, kad reikėtų palikti ją gyvūnų prieglaudoje dar vienai nakčiai. Bean taip pat labai susižavėjo atėjusia ir jai dėmesį skyrusia moterimi. Francisca parsivežė Bean į naujus namus visam laikui!

„Ji nuo pat pirmos sekundės padarė taip, lyg būtų savo namuose. Ji atsigulė ant sofos, šiek tiek pamiegojo ir taip mėgavosi savo guoliu, kad atrodė, jog sofa buvo pati patogiausia vieta, ant kurios ji kada nors yra miegojusi,“ – pasakojo Francisca.

Kad kompensuotų prarastą poilsį, Bean išmiegojo valandų valandas. Ir kai ji pabudo, ji ėmė tyrinėti aplinką. Buvo tiesiog tokia laiminga ir dėkinga, kad ji pagaliau atsirado savo namuose.

Tą naktį Bean užšoko ant savo naujosios draugės lovos, susirangė šalia Franciscos kojų ir užmigo.

„Nuo to laiko ji niekada neina miegoti viena ir laukia manęs lovoje. Ji net laukia manęs iki vidurnakčio, kol ateisiu miegoti, jei šiek tiek vėluoju eiti atsigulti,“ – pasakojo Francisca.

Iš pradžių Bean buvo labai prieraiši, bet savaitėms bėgant katė suprato, kad rado žmogų, kuris jos nepaliks, todėl ji leido savo geriausiai draugei turėti daugiau privatumo. Šiandien ji yra „namų karalienė“.

„Kai dirbu iš namų, ji visą dieną būna prie kompiuterio, nors jos mėgstamiausia vieta visai kitoje kambario vietoje,“ – pasakojo Francisca, kuri vėliau pridūrė, kad kai ji išeina į darbą, Bean lipa ant palangės ir akimis pro langą seka Francisca, kol jos nebemato.

„Ji man yra visas pasaulis. Ji yra miela bei šiek tiek keista. Neturiu žodžių, kaip ją myliu. Jos išgelbėjimas man suveikė kaip bumerangas. Bean padeda man išgyventi blogiausias dienas,“- sakė Francisca.

Naujienos Tavo el. pašte

Komentarai:

Griežtai draudžiama Zinoti.lt portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Zinoti.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Zinoti.lt šaltinį. Ši informacija yra Zinoti.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu [email protected].