Pūkuoti rekordininkai! Ar manote, kad jūsų katinas yra didelis? Jei taip, šios nuotraukos pakeis jūsų nuomonę apie augintinio dydį.

REKLAMA

Nuotraukoje pavaizduotas keturkojis Meino meškėnas, vardu Samsonas. Tai visai ne mažas katinas, jis gyvena Niujorke. Tačiau, žinoma, jis nėra didžiausias katinas pasaulyje. Yra ir kitų kačių, kurios pasiekė dar didesnį dydį.

REKLAMA

Ilgiausias pasaulyje yra tos pačios veislės katinas. Jo vardas Stewie. Jis pateko į Gineso rekordų knygą, nes buvo 123 cm ilgio.

REKLAMA

Viena iš didžiausių kačių veislių yra amerikiečių bobteilas. Patinai gali sverti nuo 5,4 kg iki 7,2 kg, o patelės – nuo 3,2 kg iki 5 kg.

REKLAMA

Šis Meino meškėnų veislės katinas, kaip ir jo giminaitis, užaugo labai didelis.

REKLAMA

Dar po kurio laiko šis gražus katinas gali būti net aukštesnis už savo šeimininką!

REKLAMA

Kita labai graži ir neįprasta kačių veislė – savana. Ši veislė buvo išvesta sukryžminus afrikinį servalą su įprasta naminės katės veisle.

REKLAMA

Kurilų bobteilas yra viena didžiausių kačių veislių. Manoma, kad jis buvo išvestas Kurilų salose. Patinai gali sverti beveik 7 kg, o patelės – iki 5 kg.

Komentarai:

Griežtai draudžiama Zinoti.lt portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Zinoti.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Zinoti.lt šaltinį. Ši informacija yra Zinoti.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu [email protected].