Tai, kas turėjo būti malonus apsilankymas paplūdimyje, amerikiečiui Chrisui Taylorui ir jo labradorui O.G. baigėsi tragedija. Praėjusią vasarą Chrisas nusivedė savo šunį į paplūdimį pažaisti. Šuo mėgavosi ir žaidė bangose, apie tai rašė „Fox 13 News“.

Jie visą dieną linksminosi paplūdimyje, bet po pietų Chrisas pastebėjo, kad jo šuo tapo šiek tiek keistas. Vėliau jis pradėjo svirduliuoti ir atrodė pavargęs. –„Kai įlipo į automobilį, jis pradėjo viduriuoti“, – pasakojo Chrisas.

Kitą dieną O.G. vėl jautėsi gerai, bet trečiadienį jis buvo apgailėtinos formos. Jis nevalgė ir nereagavo į savo vardą.

Todėl Chrisas nuvežė šunį pas veterinarą. Ten sužinojo, kad O.G. smegenys pradėjo tinti ir organizmas nereagavo į vaistus. Deja, šunį teko užmigdyti.

„Jausmas siurrealistinis. Tai nėra teisinga. Turiu sugebėti tai suvokti, kad suprasčiau, jog tai tikra ir kad jo čia nebėra“, – taip sakė sugniuždytas Chrisas Tayloras.

Kai veterinarė galėjo pasakyti, dėl ko šuo staiga susirgo, jis buvo sukrėstas! O.R. buvo išgėręs per daug sūraus vandens ir juo apsinuodijo.

Veterinarijos gydytoja Melissa Webster paaiškino, kad apsinuodijimas sūriu vandeniu yra pavojingas daugeliui šunų. Šunys labai skirtingai reaguoja į sūraus vandens suvartojamą kiekį. Todėl ji ragina šunų šeimininkus, jog einant į paplūdimį ir automobilyje būtų daug vandens, kad šuo nebūtų ištroškęs. Jos pačios šuo taip pat susirgo išgėręs sūraus vandens.

Ji taip pat pataria žmonėms būti budriems, jei šuo staiga pradeda viduriuoti ar pradeda vemti. Tai gali būti apsinuodijimo fiziologiniu tirpalu požymiai.

Chrisas Tayloras nori pasidalinti šia istorija su kitais šunų šeimininkais, nes daugelis nežino apie šį pavojų.

Nedvejodami dalinkitės, kad įspėtumėte kitus!

Komentarai:

Griežtai draudžiama Zinoti.lt portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Zinoti.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Zinoti.lt šaltinį. Ši informacija yra Zinoti.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu [email protected].