Benamį kačiuką namo parsinešęs vaikinas ryte buvo nustebintas!

Connor Manning yra vaikinas, kuriam iki šiol nebuvo geriausias gyvenimo periodas. Viską, ką jis mylėjo, neteko. Jis išsiskyrė su savo drauge, verslo reikalai klostėsi ne taip, kaip tikėtasi, dėl ko jis jautėsi labai prislėgtas. Connor pasijuto toks pasimetęs ir nuliūdęs.

REKLAMA

Vaikinas vaikščiojo vakare, bandydamas sudėlioti savo mintis ir tolesnio gyvenimo planą, tačiau su kiekviena akimirka jautė vis didėjantį nusivylimą ir depresiją. Tuomet iš tamsos išdygo benamis, nešvarus ir apleistas kačiukas, kuriam aiškiai reikėjo pagalbos.

Connor nebuvo vienas iš ypatingų gyvūnų mylėtojų ir gelbėtojų, tačiau tada jis buvo toks prislėgtas, o kačiukas atrodė dar bejėgiškesnis ir jam reikėjo pagalbos. Tai giliai palietė neramią vaikino širdį.

vaikinas

„Jis atrodė labai išsigandęs. Turėjau nuojautą, kad jis tiesiog nori, kad aš pasiimčiau jį su savimi. Aš žinojau, kad negaliu jo palikti ten “, prisipažino Connor.

REKLAMA

Jis pasiėmė kačiuką su savimi, kad laikinai jam padėtų, vaikinas nesiruošė kačiuko laikyti. Jis tikėjo, kad tokioje situacijoje, kurioje jis yra, tikrai nebus geras augintinio globėjas. Jam pačiam beviltiškai reikėjo kažkokios pagalbos rankos, tačiau jis nežinojo, kaip paprašyti pagalbos, ir nežinojo, į ką kreiptis.

Vis dėlto kitą dieną neradęs kačiuko, jis vėl pasijuto prislėgtas. Kažkas jį vėl paliko… Net benamė katė nenorėjo jo kompanijos, o tai dar labiau prislėgė.

Koks buvo jo džiaugsmas, kai kitą dieną jį pažadino garsus katino kniaukimas.

REKLAMA

Kačiukas sėdėjo priešais duris ir laukė, kol jis jas atidarys. Jis grįžo!

Jis apsidžiaugė ir tai iškart pakėlė nuotaiką. Jis jautėsi atsakingas už kačiuką. Nuvežė jį pas veterinarą, nupirko žaislų, guolį ir įsivaizdavo, kad kartu bus daug smagiau. Tačiau kilo nedidelė problema.

REKLAMA

vaikinas

Jis greitai pastebėjo, kad yra alergiškas kačių plaukams, o alergijos padariniai jam pasireiškė tikrai stipriai.

REKLAMA

Laimei, tai problemai buvo surastas sprendimas. Jis kreipėsi į gydytoją, kuris jam išrašė tinkamų vaistų. Ir vaikinas nusprendė, jog katė liks, ir jis ja pasirūpins.

„Džiaugiuosi, kad galėjau jai padėti. Stebėti, kaip kačiukas keičiasi iš benamio, sergančio gyvūno į gražią naminę katę, buvo labai malonu. Ir tai man labai padėjo “.

REKLAMA

Du gyvenimo nuskriaustieji susidorojo su problemomis. Kartu jūs galite nuveikti daugiau.

Komentarai:

Griežtai draudžiama Zinoti.lt portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Zinoti.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Zinoti.lt šaltinį. Ši informacija yra Zinoti.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu [email protected].