Vienas pagyvenęs ponas, pamatęs mažą kalytę pakelėje, iš karto paskambino į vietos gyvūnų prieglaudą ir paprašė pagalbos. Vyras kantriai laukė, kol atvyko gelbėtojai, ir nuvedė juos prie kalytės ir jos šuniukų.

Vaizdo įraše matyti, kaip šuniukų mama viena maitino savo mažus šuniukus ir atrodo, kad ji tik laukia grįžtančio šeimininko. Nors buvo gana sunku pasakyti, ar gyvūnėliai buvo palikti tyčia, bet panašu, kad taip ir buvo, nes kalytė nepasitikėjo ir neprisileido tų, kurie bandė prieiti prie jos su vandeniu ir maistu.

Be to, kalytė agresyviai urzgė, kai kas nors iš žmonių bandė jai pasiūlyti vandens ir maisto – ji taip bandė apsaugoti savo šuniukus.

Gelbėtojai ant rankų užsimovė pirštines ir atsargiai artėjo prie kalytės. Keista, bet ji vėliau tapo labai klusni ir netgi leido jiems paglostyti ją ir jos šuniukus. Galbūt kalytė suprato, kad jai reikia pagalbos, ir kad gelbėtojai nenori jai pakenkti, o tik atėjo padėti. Ji mielai leido jiems paglostyti savo mažus šuniukus.

Gelbėtojai paėmė kalytę ir abu šuniukus, ir įkėlė juos į savo furgoną. Norėdami įsitikinti, kad nepaliko nė vieno šuniuko, jie apsižvalgė po krūmus ir, jiems pasisekė, nes pastebėjo trečią šuniuką, kuris buvo nuklydęs į krūmus! Jį taip pat pasiėmė su savimi.

Gelbėtojai nunešė šuniuką pas motina su kitais dviem mažyliais. Jie tęsė paieškas, bet dar vieno šuniuko nerado – buvo tik trys: šuniukas ir dvi kalytės. Netrukus šunų šeimyna atvyko į savo naujus namus.

Visi nuoširdžiai tikisi, kad šuniukai, kai tik bus nujunkyti, ras nuolatinius namus. Jų motina buvo pavadinta Moli ir jai dabar gerai sekasi. Ji sveika, gerai maitinasi ir net susirado naujų draugų. Šunų gelbėjimo prieglauda pranešė, kad Moli yra graži kalytė, kuri gerai rūpinasi savo šuniukais.

Komentarai:

Griežtai draudžiama Zinoti.lt portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Zinoti.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Zinoti.lt šaltinį. Ši informacija yra Zinoti.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu [email protected].