74-erių moteris atremia aligatorių išpuolį, kad išgelbėtų savo augintinį

Daugelis žmonių gali padaryti viską dėl savo mylimų augintinių. Net jei tai jiems kelia pavojų. Ne kartą esame skaitę istorijas apie naminių gyvūnėlių šeimininkus, kurie rizikuoja savo gyvybe, kad išgelbėtų augintinį. Tačiau taip pat dažnai gyvūnai padaro tą patį dėl žmonių. Viena 74-erių moteris susigrūmė su aligatoriumi, kad išgelbėtų savo mylimą auksinį retriverį. Kaip rašo „Palm Beach Post“, Suzan Marciano iš Floridos vakare vedžiojo savo šunį Nalu prie ežero, kai staiga turėjo jį gelbėti.

Suzan prisimena, kad jos „širdis šoktelėjo“, kai ji pamatė tamsią dėmę vandenyje, judančią link šuns. Tai buvo daugiau nei dviejų metrų ilgio aligatorius. Beveik akimirksniu Nalu atsidūrė jo burnoje.

Ji nebijojo padėti šuniui

Nė kiek nedvejodama pagyvenusi moteris ėmėsi veiksmų, kad išgelbėtų savo šunį. „Aš padariau vienintelį dalyką, kurį galėjau padaryti. Aš šokau ant aligatoriaus visu svoriu“, -„Palm Beach Post“ pasakojo ji.

Aligatorius paleido Nalu, tačiau netrukus susidomėjo Suzan ir įkando jai ranką. „Viskas buvo kaip sapne. Buvau šokiruota ir nejaučiau jokio skausmo“, – prisimena ji.

moteris

Tiek Suzan, tiek Nalu išgyveno susidūrimą su aligatoriumi. Tačiau abu buvo sužeisti ir išvežti į ligoninę. Suzan rankai reikėjo penkių siūlių, o Nalu buvo atlikta dviejų valandų operacija dėl pilvo ir šlaunies žaizdų.

Šis įvykis paveikė ir jų psichiką. Suzan sakė, kad keletą savaičių bijojo eiti į parką: „Aš vis dar mačiau šešėlį dviem akimis, žiūrinčiomis iš vandens. Tas vaizdas man vis sugrįždavo“, – sakė ji „Palm Beach Post“.

Kaip rašo „The Post“, Floridos žuvų ir laukinės gamtos komisija ištyrė įvykio vietą, tačiau ežere nerado aligatorių. Organizacijos atstovas sakė, kad buvo siekiama užkirsti kelią aligatorių atakoms.

Koks baisus incidentas. Džiaugiamės, kad Suzan ir Nalu pavyko išgyventi. Tai tik parodo, kokie bebaimiai gali būti naminių gyvūnėlių šeimininkai, kai jų augintiniams gresia pavojus.

Naujienos Tavo el. pašte

Komentarai:

Griežtai draudžiama Zinoti.lt portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Zinoti.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Zinoti.lt šaltinį. Ši informacija yra Zinoti.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu [email protected].