Mažasis Maddenas Humphreys iš Oklahomos valstijos (JAV) gimė su lūpos ir gomurio plyšimu, taip pat su viena mėlyna ir viena ruda akimis. Deja, Maddenas patyrė nemažai patyčių dėl savo išvaizdos. Dėl to berniukas nenorėjo susitikti su kitais vaikais mokykloje.

Maddeno mama Christina Humphreys priklausė „Facebook“ grupei, skirtoje tėvams, auginantiems vaikus, turinčius lūpų ir gomurio plyšimą. Vieną dieną kažkas paskelbė katės, kuri taip pat turėjo lūpos ir gomurio plyšimą, nuotrauką. Be to, katė turėjo vieną mėlyną ir vieną rudą akį.

Katė gyveno gyvūnų prieglaudoje ir turėjo būti atiduota priglausti naujiems šeimininkams. Christina iškart suprato, kad ši katė puikiai tiks Maddenui. Tačiau katė buvo už daugiau nei 150 mylių, o Christina neturėjo pinigų vykti jos pasiimti.

Mėnulis ir Maddenas

Tada Christinos draugai ir šeima kartu surinko pinigus, kad Christina galėtų keliauti į Minesotą ir pasiimti katę. Maddenas pakrikštijo katę Moon arba Mėnuliu. Pasirodo, tai buvo kačiukas, ir abu berniukai iškart rado bendrą kalbą. Christina sako, kad Mėnulis verčia Maddeną jaustis mažiau kitokiu.

Christina „Facebook“ pasidalijo įrašu, kuriame pasakoja apie kelionę:

„Šį savaitgalį važiavome iš Oklahomos į Minesotą pasiimti katės, kurią Maddenas pavadino Mėnuliu. Be galo dosnių draugų ir nepažįstamų žmonių dėka ši kelionė tapo įmanoma, ir mums atsirado galimybė priglausti pūkuotą ir mielą katiną. Esame labai dėkingi“, rašo ji.

Geriausi draugai

Mėnulis grįžęs namo atsipalaidavo savo mažoje naujoje šeimoje. Maddenas ir Mėnulis visą laiką yra kartu ir tikrai tapo geriausiais draugais.

„Nuostabu matyti, kaip dėl augintinio gali pasijusti mažiau vienišas“, – rašo Christina.

Dabar Christina taip pat sukūrė „Instagram“ paskyrą „Madden and Moon“, kurioje skelbia dviejų draugų nuotraukas. Daugiau nei 27 000 žmonių jau seka šią paskyrą.

Komentarai:

Griežtai draudžiama Zinoti.lt portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Zinoti.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Zinoti.lt šaltinį. Ši informacija yra Zinoti.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu [email protected].