Daugelyje pasaulio kultūrų katės yra gyvūnai, turintys antgamtinių galių ir ryšį su dievais. Šiandien katės yra ištikimos žmogaus draugės, mėgstančios kaitintis saulėje ir stebėti paukščius iš šeimininko buto balkono. Tačiau jos neprarado savo mistinio statuso.

  1. Apsauga nuo piktųjų būtybių ir tamsiųjų jėgų

Katės jaučia visą neigiamą, kenksmingą ir žalingą energiją, todėl vos tik jos pasirodys šeimininko namuose, pūkuotas gyvūnas šnypš ir agresyviai elgsis su viskuo, ko šeimininkas nemato.

Taigi nebijokite, katė gali iš namų išnešti visą negatyvą ir atnešti į juos tik šviesius, lengvus ir ramius dalykus.

  1. Įspėjimas dėl nelaimių

Katės labai jautriai reaguoja į stichines nelaimes, žemės drebėjimus, cunamius ir tornadus.

Jei gyvūnas bando pasišalinti iš namų arba elgiasi ne taip, kaip įprasta, tai gali būti artėjanti bėda. Katė, ilgai žiūrėdama į veidrodį, gali įspėti apie astralinius įvykius (nužiūrėjimą, blogą akį ir pan.).

Yra buvę atvejų, kai gyvūnas guli šeimininkui ant krūtinės, ilgai žiūri jam į akis ir galiausiai ištaria švelnų „miau“. Tuomet situacija gerėja.

  1. Gydomos žaizdos

Internete gausu tokių istorijų kaip „Katės gydo migreną“, „Kailiniai gydytojai“ ir pan. Ir tai tiesa, katės tarsi pasąmonėje žino, kur joms atsigulti ir kaip nuimti skausmą.

  1. Katės yra vedliai tarp dviejų pasaulių

Senovės egiptiečių kultūroje katės buvo ne tik šalia dievų, bet ir patys dievai, o tai reiškia, kad jos galėjo bendrauti ir su gyvųjų, ir su mirusiųjų pasauliu.

Pavyzdžiui, pomirtinio gyvenimo dievas Anubis dažnai buvo vaizduojamas kaip humanoidinė būtybė su juoda pailga katės galva, papuošta paauksuotais tradiciniais atributais.

  1. Katės padės jums pamatyti vizijas

Taip, taip, tos pačios nuotraukos su katėmis ir erdve, vizijomis, dvasiomis aplink – ne melas.

Katės, gebančios bendrauti su abiem pasauliais, gali padėti savo šeimininkams nuspėti ateitį arba rasti atsakymus į jiems rūpimus klausimus, kai sapnuoja sapnus. Pavyzdžiui, Visų šventųjų išvakarėse (spalio 31 d.) katė miegodama turėtų matyti būsimą savo šeimininko gyvenimo pusmetį (šią dieną prasiskleidžia astralinis šydas ir į požeminį pasaulį patekti lengviau nei bet kada anksčiau).

  1. Katės yra tikros burtininkų, raganų ir žiniuonių kompanionės

Apibendrinant visa tai, kas išdėstyta, galima daryti išvadą, kad katės yra puikūs gyvūnai žmonėms, turintiems stiprią energiją, glaudžiai susijusiems su ezoterika ir ne tik. Katės geba apsaugoti, palaikyti ryšį su šeimininku arba jam vadovauti.

Komentarai:

Griežtai draudžiama Zinoti.lt portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Zinoti.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Zinoti.lt šaltinį. Ši informacija yra Zinoti.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu [email protected].