Vargšė Daisy dar ilgai prisimins, kad pinigai nevalgomi! Šis bišono mišrūnas prarijo net 20 monetų, todėl jam prireikė skubios operacijos.

REKLAMA

Niekam ne paslaptis, kad maži šuniukai mėgsta tyrinėti pasaulį viską ragaudami. Daisy taip pat nebuvo išimtis. Ją sudomino šeimininkės rankinė, kurioje ji rado monetų. Kalytė nusprendė jų paragauti… Panašu, kad jų skonis Daisy patiko, nes ji nurijo net 20 monetų!

Daisy šeimininkė pastebėjo, kad šuo pasivogė jos rankinę, tačiau nė neįsivaizdavo, kad jos mažoji augintinė gali praryti kažką nevalgomo.

REKLAMA

Po kurio laiko Daisy pradėjo rodyti nerimą keliančius signalus. Ji labai dažnai bandė vemti. Šuns šeimininkei tai kėlė susirūpinimą, todėl ji nuvežė Daisy į veterinarijos kliniką. Čia jai buvo atliktas rentgeno tyrimą.

Veterinarė labai nustebo, kai pamatė rentgeno nuotrauką, kurioje aiškiai matėsi daugybė svetimkūnių. Netrukus Daisy buvo atlikta operacija, kurios metu iš skrandžio buvo išimta net 20 monetų. Veterinarijos gydytoja Sally Frith teigė, kad tokio atvejo jos darbo praktikoje dar nebuvo pasitaikę: „Daisy pasiekė naują rekordą. Negalėjome patikėti, kiek monetų jai pavyko suvalgyti, tokiam mažam šuniukui tai labai neįprasta“.

Laimei, atlikta operacija buvo sėkminga, ir netrukus Daisy galėjo grįžti į namus. Veterinarė išrašė skausmą malšinančių vaistų ir antibiotikų.

Tikimės, kad ateityje Daisy bus ne tokia godi!

Komentarai:

Griežtai draudžiama Zinoti.lt portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Zinoti.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Zinoti.lt šaltinį. Ši informacija yra Zinoti.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu [email protected].