Paprastos idėjos, kaip papuošti namus ateinančioms šventėms!

Artėjančios šventės, be abejo, teikia džiaugsmą, bet kartu ir daug rūpesčių. Žinoma, norisi namuose sukurti ypatingą, pasakišką atmosferą. Gali atrodyt, kad sukurti namuose jaukią atmosferą kainuoja daug pinigų, tačiau šios paprastos idėjos padės sukurti pasaką pigiai.

Tačiau pasaką galima lengvai sukurti tiesiog už centus. Viskas, ko reikia, yra šiek tiek noro ir laiko. Visus šeimos narius galima įtraukti į namų dekoravimą. Ypač šis darbas bus labai malonus vaikams.

Paprastos idėjos

Kuriant kalėdines dekoracijas iš improvizuotų medžiagų suartins visus šeimos narius. Juk neapsakomas Kalėdų grožis, sukurtas bendromis pastangomis, turi daug didesnę vertę.

Jei nežinote, nuo ko pradėti, pateikiame keletą puikių idėjų. Jų dėka jūs galite pagyvinti savo interjerą.

Leisti pinigų šioms dekoracijoms praktiškai nereikia. Namuose lengvai rasite viską, ko jums reikia. 

Tokios medvilninių rutuliukų ar popierinių snaigių girliandos atrodo labai įspūdingai. Taip, jums gali tekti pavargti su snaigėmis, bet yra tikrai verta.

Paprastos idėjos

Ši dekoracija taip pat pagaminta iš paprasto popieriaus. Galite patys piešti trafaretus arba rasti paruoštų internete.

Jei turite noro parodyti savo meninius įgūdžius, tuomet galite padaryti nuostabų piešinį su dantų pasta ar dirbtiniu sniegu.

Paprastos idėjos

Kalėdiniai žaislai atrodys labai įdomiai, jei jie bus pakabinti ant gražių kaspinų.

Puošyba iš natūralių medžiagų tebėra tendencija. Parke lengvai galima rasti kankorėžių, gilių, kaštonų. Suverkite juos ant natūralios virvės ir štai – girlianda yra paruošta.

Paprastos idėjos

Iš eglių šakų galite pasigaminti ir prabangių dekoracijų.

Jums gali praversti net sena laikraščių ir žurnalų krūva. Iš jų taip pat galite sukurti stulbinančius papuošalus.

Tikimės šios paprastos idėjos jums padės pigiai ir jaukiai dekoruoti namus, ir pajusti artėjančių švenčių dvasią.

Komentarai:

Griežtai draudžiama Zinoti.lt portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Zinoti.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Zinoti.lt šaltinį. Ši informacija yra Zinoti.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu [email protected].